Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Administracja w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Administracja w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Administracja z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Administracja odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Bielany Wrocławskie.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Administracja

Według statystyk z naszej strony internetowej, Bielany Wrocławskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Administracja, który jest 2333 zł. Następnie Legnica i Siechnice .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Administracja w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 25.10.2016, przemysłu w Administracja w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 8. Dla 50% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 800 - 3 400 zł. 37.5% ogłoszenia ze wynagrodzenia 1 600 - 2 200 zł i 12.5% z pensją 3 400+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.