Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Architektura w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Architektura w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Architektura z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Architektura odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Legnica.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Architektura

Według statystyk z naszej strony internetowej, Góra jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Architektura, który jest 15000 zł. Następnie Jelenia Góra i Polkowice .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Architektura w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 23.03.2017, przemysłu w Architektura w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 19. Dla 31.6% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 3 600 - 4 900 zł. 26.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 300 - 3 600 zł i 26.3% z pensją 4 900 - 6 200 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.