Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Projektant w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Projektant w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Projektant w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Projektant na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Projektant otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Jawor.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Projektant

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Projektant otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Jawor.

Liczba ofert zawodu Projektant w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 28.03.2017, z zawodu Projektant Dolnoslaskie otwarcie 2 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 7 000+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 5 000 - 5 500 zł i 0% z pensją 5 500 - 6 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Architekt. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Inżynier Jakości  z pensją 5000 zł, a trzeci - Inżynier  z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.