Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Konstruktor  w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Konstruktor  w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Konstruktor  w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Konstruktor  na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Konstruktor  otwarcie w Góra . Na drugim miejscu - Świdnica, a na trzecim - Legnica.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Konstruktor 

Według statystyk naszej strony, zawód Konstruktor  jest najlepiej opłacanym w Wrocław .Średnia pensja jest 4250 zł. Poniżej znajdują się Oława i Polkowice.

Liczba ofert zawodu Konstruktor  w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 28.03.2017, z zawodu Konstruktor  Dolnoslaskie otwarcie 8 ofert pracy. Do 75% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 600 - 4 900 zł. 12.5% ogłoszeń z pensją 4 900 - 6 200 zł i 12.5% z pensją 6 200+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Architekt. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Projektant z pensją 5000 zł, a trzeci - Inżynier Jakości  z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.