Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Badania I Rozwój w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Badania I Rozwój w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Badania I Rozwój z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Badania I Rozwój odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Świdnica i trzeciego - Kamienna Góra.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Badania I Rozwój

Według statystyk z naszej strony internetowej, Polkowice jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Badania I Rozwój, który jest 4000 zł. Następnie Jelcz-Laskowice i Wrocław .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Badania I Rozwój w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 27.03.2017, przemysłu w Badania I Rozwój w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 4. Dla 50% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 800 - 3 400 zł. 25% ogłoszenia ze wynagrodzenia 1 600 - 2 200 zł i 25% z pensją 3 400+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.