Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Bankowość / Usługi Finansowe w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Bankowość / Usługi Finansowe w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Bankowość / Usługi Finansowe z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Bankowość / Usługi Finansowe odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Lubin.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Bankowość / Usługi Finansowe

Według statystyk z naszej strony internetowej, Milicz jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Bankowość / Usługi Finansowe, który jest 4250 zł. Następnie Strzelin i Oława .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Bankowość / Usługi Finansowe w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 25.10.2016, przemysłu w Bankowość / Usługi Finansowe w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 27. Dla 44.4% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 700 - 2 400 zł. 40.7% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 400 - 3 100 zł i 11.1% z pensją 3 800+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.