Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Doradca w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Doradca w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Doradca w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Doradca na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Doradca otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Lubin.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Doradca

Według statystyk naszej strony, zawód Doradca jest najlepiej opłacanym w Milicz .Średnia pensja jest 4250 zł. Poniżej znajdują się Strzegom i Kłodzko.

Liczba ofert zawodu Doradca w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 19.01.2017, z zawodu Doradca Dolnoslaskie otwarcie 23 ofert pracy. Do 39.1% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 600 zł. 30.4% ogłoszeń z pensją 2 600 - 3 400 zł i 26.1% z pensją 3 400 - 4 200 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Dolnoslaskie

Zawód Doradca jest bardzo wypłacane w Dolnoslaskie.Poziom płac jest 3000 zł. Następnie przychodzi Wielkopolskie i Kujawsko-pomorskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Księgowa, Księgowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Oddziału  z pensją 3667 zł, a trzeci - Doradca Kredytowy z pensją 3500 zł.

Podobne oferty pracy

Doradca Mobilny ING od 3000 zł brutto/msc
ING, Wrocłaaw,Dolnośląskie
Doradca Klienta
ManpowerGroup Sp. z o.o., Wrocław,dolnośląskie
Doradca Techniczno-Handlowy ds. HVAC
Smart MBC, Wrocław,dolnośląskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.