Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Księgowa, Księgowy w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Księgowa, Księgowy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Księgowa, Księgowy w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Księgowa, Księgowy na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Księgowa, Księgowy otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Polkowice, a na trzecim - Oleśnica.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Księgowa, Księgowy

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Księgowa, Księgowy otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Polkowice, a na trzecim - Oleśnica.

Liczba ofert zawodu Księgowa, Księgowy w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 26.10.2016, z zawodu Księgowa, Księgowy Dolnoslaskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 9 000 - 11 000 zł. 0% ogłoszeń z pensją 11 000 - 13 000 zł i 0% z pensją 13 000+ zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Kierownik Oddziału . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 3333 zł. Na drugim miejscu - Doradca Klienta z pensją 2167 zł, a trzeci - Doradca Klienta Biznesowego z pensją 2000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.