Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Operator Maszyn  w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Operator Maszyn  w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Operator Maszyn  w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Operator Maszyn  na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Operator Maszyn  otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Jelcz-Laskowice, a na trzecim - Oława.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Operator Maszyn 

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Operator Maszyn  otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Jelcz-Laskowice, a na trzecim - Oława.

Liczba ofert zawodu Operator Maszyn  w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 28.03.2017, z zawodu Operator Maszyn  Dolnoslaskie otwarcie 3 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 200 zł i 0% z pensją 1 200 - 1 400 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Dolnoslaskie

Zawód Operator Maszyn  jest bardzo wypłacane w Śląskie.Poziom płac jest 2000 zł.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Pracownik Budowlany. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4000 zł. Na drugim miejscu - Elektryk  z pensją 4000 zł, a trzeci - Kierownik Budowy z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.