Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Opiekunka Osób Starszych  w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Opiekunka Osób Starszych  w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Opiekunka Osób Starszych  w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Opiekunka Osób Starszych  na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Opiekunka Osób Starszych  otwarcie w Lubin . Na drugim miejscu - Wrocław, a na trzecim - Bielawa.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Opiekunka Osób Starszych 

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Opiekunka Osób Starszych  otwarcie w Lubin . Na drugim miejscu - Wrocław, a na trzecim - Bielawa.

Liczba ofert zawodu Opiekunka Osób Starszych  w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 28.03.2017, z zawodu Opiekunka Osób Starszych  Dolnoslaskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 7 000+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 5 000 - 5 500 zł i 0% z pensją 5 500 - 6 000 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Pomoc Domowa . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Instruktor z pensją 1000 zł, a trzeci - Tłumacz  z pensją 26 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.