Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Oława.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika

Według statystyk z naszej strony internetowej, Góra jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika, który jest 10000 zł. Następnie Jelenia Góra i Strzelin .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 17.01.2017, przemysłu w Grafika / Kreacja Artystyczna / Fotografika w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 13. Dla 53.8% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 800 - 2 400 zł. 23.1% ogłoszenia ze wynagrodzenia 600 - 1 200 zł i 15.4% z pensją 2 400+ zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.