Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Internet / E-commerce w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Internet / E-commerce w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Internet / E-commerce z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Internet / E-commerce odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Legnica i trzeciego - Oława.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Internet / E-commerce

Według statystyk z naszej strony internetowej, Oława jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Internet / E-commerce, który jest 3000 zł. Następnie Wrocław i Legnica .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Internet / E-commerce w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 26.05.2017, przemysłu w Internet / E-commerce w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 8. Dla 37.5% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 600 - 3 400 zł. 25% ogłoszenia ze wynagrodzenia 1 800 - 2 600 zł i 25% z pensją 4 200+ zł

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.