Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Inżynieria / Konstrukcje / Technologie z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Inżynieria / Konstrukcje / Technologie odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Legnica.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Inżynieria / Konstrukcje / Technologie

Według statystyk z naszej strony internetowej, Strzelin jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Inżynieria / Konstrukcje / Technologie, który jest 4000 zł. Następnie Trzebnica i Wałbrzych .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 27.03.2017, przemysłu w Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 28. Dla 67.9% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 3 800 - 4 400 zł. 28.6% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 600 - 3 200 zł i 3.6% z pensją 4 400+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.