Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Inżynieria / Konstrukcje / Technologie z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Inżynieria / Konstrukcje / Technologie odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Legnica.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Inżynieria / Konstrukcje / Technologie

Według statystyk z naszej strony internetowej, Środa Śląska jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Inżynieria / Konstrukcje / Technologie, który jest 4000 zł. Następnie Strzelin i Trzebnica .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 27.10.2016, przemysłu w Inżynieria / Konstrukcje / Technologie w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 32. Dla 56.3% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 3 200+ zł. 25% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 400 - 3 200 zł i 9.4% z pensją 1 600 - 2 400 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.