Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Monter w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Monter w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Monter w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Monter na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Monter otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Zgorzelec, a na trzecim - Dzierżoniów.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Monter

Według statystyk naszej strony, zawód Monter jest najlepiej opłacanym w Wałbrzych .Średnia pensja jest 2000 zł. Poniżej znajdują się Wrocław i Kłodzko.

Liczba ofert zawodu Monter w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Monter Dolnoslaskie otwarcie 15 ofert pracy. Do 60% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 0 - 1 000 zł. 26.7% ogłoszeń z pensją 1 000 - 2 000 zł i 6.7% z pensją 2 000 - 3 000 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Dolnoslaskie

Zawód Monter jest najbardziej dochodowe w Dolnoslaskie. Poziom płac wynosi 1000 zł. Na drugim miejscu - Śląskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Konstruktor, Projektant. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Elektryk z pensją 4000 zł, a trzeci - Technolog z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.