Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Programista Java w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Programista Java w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Programista Java w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Programista Java na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Programista Java otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Świdnica, a na trzecim - Góra.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Programista Java

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Programista Java otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Świdnica, a na trzecim - Góra.

Liczba ofert zawodu Programista Java w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 25.03.2017, z zawodu Programista Java Dolnoslaskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 3 400+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 600 zł i 0% z pensją 1 600 - 2 200 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Java Developer . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Programista PHP z pensją 4333 zł, a trzeci - Specjalista Analiz z pensją 4000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.