Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Tester Oprogramowania  w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Tester Oprogramowania  w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Tester Oprogramowania  w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Tester Oprogramowania  na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Tester Oprogramowania  otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Świdnica.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Tester Oprogramowania 

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Tester Oprogramowania  otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Świdnica.

Liczba ofert zawodu Tester Oprogramowania  w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 25.03.2017, z zawodu Tester Oprogramowania  Dolnoslaskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 700 - 3 300 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 500 - 2 100 zł i 0% z pensją 2 100 - 2 700 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Java Developer . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Programista PHP z pensją 4333 zł, a trzeci - Specjalista Analiz z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.