Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Transport / Logistyka / Spedycja w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Transport / Logistyka / Spedycja w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Transport / Logistyka / Spedycja z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Transport / Logistyka / Spedycja odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Legnica.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Transport / Logistyka / Spedycja

Według statystyk z naszej strony internetowej, Góra jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Transport / Logistyka / Spedycja, który jest 7500 zł. Następnie Wałbrzych i Świdnica .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Transport / Logistyka / Spedycja w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 17.01.2017, przemysłu w Transport / Logistyka / Spedycja w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 104. Dla 38.5% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 000 - 2 000 zł. 33.7% ogłoszenia ze wynagrodzenia 0 - 1 000 zł i 22.1% z pensją 2 000 - 3 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.