Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kierowca w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kierowca w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kierowca w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kierowca na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Kierowca otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Legnica.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kierowca

Według statystyk naszej strony, zawód Kierowca jest najlepiej opłacanym w Świdnica .Średnia pensja jest 5000 zł. Poniżej znajdują się Wrocław i Oława.

Liczba ofert zawodu Kierowca w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 27.03.2017, z zawodu Kierowca Dolnoslaskie otwarcie 82 ofert pracy. Do 84.1% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 300 - 2 600 zł. 9.8% ogłoszeń z pensją 0 - 1 300 zł i 2.4% z pensją 2 600 - 3 900 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Dolnoslaskie

Zawód Kierowca jest bardzo wypłacane w Pomorskie.Poziom płac jest 6000 zł. Następnie przychodzi Mazowieckie i Dolnoslaskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Autobusu. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4000 zł. Na drugim miejscu - Spedytor Morski z pensją 4000 zł, a trzeci - Handlowiec z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

KIEROWCA AUTOBUSU od 4000 zł brutto/msc
UBT-Personal, Wrocław,Dolnośląskie
Kierowca kat. C+E
ARRA GROUP, Głogów
Kierowca kategorii C
klient Progresso, Wrocław,dolnośląskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.