Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Kierowca C+E w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Kierowca C+E w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Kierowca C+E w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Kierowca C+E na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Kierowca C+E otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Ząbkowice Śląskie.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Kierowca C+E

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Kierowca C+E otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Ząbkowice Śląskie.

Liczba ofert zawodu Kierowca C+E w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 25.03.2017, z zawodu Kierowca C+E Dolnoslaskie otwarcie 62 ofert pracy. Do 96.8% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 700 - 3 300 zł. 1.6% ogłoszeń z pensją 100 - 1 700 zł i 1.6% z pensją 4 900 - 6 500 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Dolnoslaskie

Zawód Kierowca C+E jest bardzo wypłacane w Pomorskie.Poziom płac jest 6000 zł. Następnie przychodzi Dolnoslaskie i Śląskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Autobusu. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 4000 zł. Na drugim miejscu - Spedytor Morski z pensją 4000 zł, a trzeci - Handlowiec z pensją 3000 zł.

Podobne oferty pracy

kierowca C+E Niezdefiniowane
UBT Personal Sp. z o.o., Wrocław,Zagranica
Kierowca C+E chłodnia system do wyboru!
Werker, Wrocław,dolnośląskie
Kierowca kat. C+E
ARRA GROUP, Głogów

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.