Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Magazynier w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Magazynier w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Magazynier w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Magazynier na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Magazynier otwarcie w Jelcz-Laskowice . Na drugim miejscu - Legnica, a na trzecim - Góra.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Magazynier

Według statystyk naszej strony, zawód Magazynier jest najlepiej opłacanym w Legnica .Średnia pensja jest 1833 zł. Poniżej znajdują się Bolesławiec i Jelcz-Laskowice.

Liczba ofert zawodu Magazynier w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 21.10.2016, z zawodu Magazynier Dolnoslaskie otwarcie 4 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 900 - 2 200 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 300 zł i 0% z pensją 1 300 - 1 600 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Dolnoslaskie

Zawód Magazynier jest bardzo wypłacane w Mazowieckie.Poziom płac jest 2000 zł. Następnie przychodzi Śląskie i Wielkopolskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Kierowca Międzynarodowy. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 9885 zł. Na drugim miejscu - Kierowca z pensją 7482 zł, a trzeci - Kierowca Autobusu z pensją 4000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.