Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Team Leader w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Team Leader w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Team Leader w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Team Leader na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Team Leader otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Legnica.

Liczba ofert zawodu Team Leader w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 27.03.2017, z zawodu Team Leader Dolnoslaskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 6 800 - 8 300 zł. 0% ogłoszeń z pensją 3 800 - 5 300 zł i 0% z pensją 5 300 - 6 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Specjalista Ds Obsługi. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 2833 zł. Na drugim miejscu - Ankieter Telefoniczny z pensją 1000 zł, a trzeci - Negocjator z pensją 1000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.