Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Ds Obsługi w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Ds Obsługi w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Ds Obsługi w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Ds Obsługi na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Obsługi otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Legnica.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Ds Obsługi

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Obsługi otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Legnica.

Liczba ofert zawodu Specjalista Ds Obsługi w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 23.03.2017, z zawodu Specjalista Ds Obsługi Dolnoslaskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 2 800+ zł. 0% ogłoszeń z pensją 2 000 - 2 200 zł i 0% z pensją 2 200 - 2 400 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Dolnoslaskie

Zawód Specjalista Ds Obsługi jest bardzo wypłacane w Lubelskie.Poziom płac jest 3150 zł. Następnie przychodzi Małopolskie i Opolskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Team Leader. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 7500 zł. Na drugim miejscu - Ankieter Telefoniczny z pensją 1000 zł, a trzeci - Negocjator z pensją 1000 zł.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.