Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Inżynier Sprzedaży w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Inżynier Sprzedaży w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Inżynier Sprzedaży w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Inżynier Sprzedaży na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Inżynier Sprzedaży otwarcie w Góra . Na drugim miejscu - Jelcz-Laskowice, a na trzecim - Oława.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Inżynier Sprzedaży

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Inżynier Sprzedaży otwarcie w Góra . Na drugim miejscu - Jelcz-Laskowice, a na trzecim - Oława.

Liczba ofert zawodu Inżynier Sprzedaży w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 25.03.2017, z zawodu Inżynier Sprzedaży Dolnoslaskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 400 zł i 0% z pensją 1 400 - 1 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Inżynier Procesu. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 5000 zł. Na drugim miejscu - Kierownik Sprzedaży z pensją 5000 zł, a trzeci - Project Manager z pensją 5000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.