Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Rzemieślnictwo w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Rzemieślnictwo w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Rzemieślnictwo z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Rzemieślnictwo odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Jelcz-Laskowice i trzeciego - Legnica.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Rzemieślnictwo

Według statystyk z naszej strony internetowej, Oława jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Rzemieślnictwo, który jest 3000 zł. Następnie Wrocław i Legnica .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Rzemieślnictwo w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 28.03.2017, przemysłu w Rzemieślnictwo w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 5. Dla 80% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 800 - 2 200 zł. 20% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 600+ zł i 0% z pensją 1 000 - 1 400 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.