Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Zakupy w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Zakupy w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Zakupy z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Zakupy odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Jelcz-Laskowice.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Zakupy

Według statystyk z naszej strony internetowej, Wrocław jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Zakupy, który jest 3000 zł. Następnie Legnica i Oborniki Śląskie .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Zakupy w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 28.03.2017, przemysłu w Zakupy w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 11. Dla 36.4% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 2 600 - 3 400 zł. 27.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 4 200+ zł i 18.2% z pensją 1 800 - 2 600 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.