Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Zakupy w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Zakupy w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Zakupy z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Zakupy odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Jelcz-Laskowice.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Zakupy

Według statystyk z naszej strony internetowej, Oborniki Śląskie jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Zakupy, który jest 3000 zł. Następnie Wrocław i Świdnica .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Zakupy w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 24.10.2016, przemysłu w Zakupy w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 13. Dla 38.5% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 1 000 zł. 23.1% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 000 - 3 000 zł i 15.4% z pensją 1 000 - 2 000 zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.