Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Lubin.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń

Według statystyk z naszej strony internetowej, Wrocław jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń, który jest 2006 zł. Następnie Jelcz-Laskowice i Świdnica .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 23.03.2017, przemysłu w Obsługa Pojazdów, Maszyn, Urządzeń w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 5. Dla 40% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 000 - 2 800 zł. 40% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 800 - 4 600 zł i 20% z pensją 8 200+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.