Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Mechanik Samochodowy w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Mechanik Samochodowy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Mechanik Samochodowy w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Mechanik Samochodowy na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Mechanik Samochodowy otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Zgorzelec.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Mechanik Samochodowy

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Mechanik Samochodowy otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Zgorzelec.

Liczba ofert zawodu Mechanik Samochodowy w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 17.01.2017, z zawodu Mechanik Samochodowy Dolnoslaskie otwarcie 1 ofert pracy. Do 100% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 0% ogłoszeń z pensją 1 000 - 1 400 zł i 0% z pensją 1 400 - 1 800 zł

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Operator Koparki. Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 10000 zł. Na drugim miejscu - Tokarz z pensją 3000 zł, a trzeci - Elektromechanik z pensją 2000 zł.

Podobne oferty pracy

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.