Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Inne w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Inne w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Inne z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Inne odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Świdnica.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Inne

Według statystyk z naszej strony internetowej, Oława jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Inne, który jest 3250 zł. Następnie Wrocław i Oleśnica .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Inne w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 27.10.2016, przemysłu w Inne w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 9. Dla 44.4% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 0 - 800 zł. 33.3% ogłoszenia ze wynagrodzenia 1 600 - 2 400 zł i 22.2% z pensją 3 200+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.