Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Ds Personalnych  w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Ds Personalnych  w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Ds Personalnych  w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Ds Personalnych  na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Personalnych  otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Legnica.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Ds Personalnych 

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Personalnych  otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Legnica.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Wśród podobnych zawodach Dolnoslaskie jest uważany za najlepiej opłacaną Specjalista Ds Kadr I Płac . Według naszej stronie internetowej, średnia pensja wynosi 3000 zł. Na drugim miejscu - Specjalista Ds Płac  z pensją 3000 zł, a trzeci - Rekrutacja  z pensją 2500 zł.

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. telefonicznej sprzedaży od 1000 zł brutto/msc
Work Service S.A., Legnica, Dolnośląskie
Specjalista ds. Personalnych od 3000 zł brutto/msc
Klient Progresso, Wrocław, Dolnośląskie

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.