Statystyki przeglądu wynagrodzeń w sektorze Konsulting / Doradztwo w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w branży Konsulting / Doradztwo w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmianę poziomu przeciętnych wynagrodzeń w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział pracy w przemyśle Konsulting / Doradztwo z Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie jak największej liczby miejsc pracy w przemyśle Konsulting / Doradztwo odkryto w Wrocław . W drugim miejscu - Góra i trzeciego - Zgorzelec.

Regiony ocenił w Dolnoslaskie poprzez poziom wynagrodzenia w branży Konsulting / Doradztwo

Według statystyk z naszej strony internetowej, Milicz jest liderem pod względem przeciętnych płac w kategorii Konsulting / Doradztwo, który jest 4250 zł. Następnie Strzelin i Kłodzko .

Liczba wolnych miejsc pracy w sektorze Konsulting / Doradztwo w % zakresów wynagrodzeń Dolnoslaskie

Począwszy od 21.10.2016, przemysłu w Konsulting / Doradztwo w Dolnoslaskie otwartych ofert pracy 15. Dla 53.3% otwartych ofert pracy, pracodawcy wynagrodzenie wskazane 1 700 - 2 400 zł. 40% ogłoszenia ze wynagrodzenia 2 400 - 3 100 zł i 6.7% z pensją 3 800+ zł

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.