Przegląd Statystyki wynagrodzenia zawód Specjalista Ds Sprzedaży w Dolnoslaskie

Średni poziom płac w ciągu ostatnich 12 miesięcy: Specjalista Ds Sprzedaży w Dolnoslaskie

Wykres słupkowy pokazuje zmiany w poziomie przeciętnego wynagrodzenia zawodu Specjalista Ds Sprzedaży w Dolnoslaskie.

Wybierz opcje

Podział miejsc pracy Specjalista Ds Sprzedaży na obszarach Dolnoslaskie

Jak widać na wykresie, w Dolnoslaskie największą ilość wakatów zawodu Specjalista Ds Sprzedaży otwarcie w Wrocław . Na drugim miejscu - Góra, a na trzecim - Legnica.

Regiony ocenił Dolnoslaskie od poziomu wynagrodzeń dla zawodu Specjalista Ds Sprzedaży

Według statystyk naszej strony, zawód Specjalista Ds Sprzedaży jest najlepiej opłacanym w Nowa Ruda .Średnia pensja jest 3000 zł. Poniżej znajdują się Legnica i Wrocław.

Liczba ofert zawodu Specjalista Ds Sprzedaży w% przedziałach płacowych Dolnoslaskie

Według stanu na dzień 26.05.2017, z zawodu Specjalista Ds Sprzedaży Dolnoslaskie otwarcie 2 ofert pracy. Do 50% stanowiska pracy, pracodawcy wskazywali wynagrodzenie w wysokości 1 800 - 2 200 zł. 50% ogłoszeń z pensją 2 600+ zł i 0% z pensją 1 000 - 1 400 zł

Poziom wynagrodzenia: {CategoryName} w Dolnoslaskie

Zawód Specjalista Ds Sprzedaży jest najbardziej dochodowe w Mazowieckie. Poziom płac wynosi 2000 zł. Na drugim miejscu - Śląskie.

Podobne wolnych miejsc pracy ocenił przez poziom wynagrodzenia w Dolnoslaskie

Zawód Specjalista Ds Sprzedaży jest najbardziej dochodowe w Mazowieckie. Poziom płac wynosi 2000 zł. Na drugim miejscu - Śląskie.

Wywiad użytkownika o poziomie wynagrodzeń

TWOJE WYNAGRODZENIE
16 czerwca 2015 zespół Jobtonic.pl przeprowadziła badanie na poziom płac użytkowników.Celem badania - określenie poziomu wynagrodzenia większości populacji. Cieszymy się na aktywnym udziale i dokładnych informacji.

Wybierz swój poziom wynagrodzenia

Weź udział w badaniu z zespołu Jobtonic.pl.Celem badania jest ustalenie ważności określonego wynagrodzenia na naszej stronie internetowej. Aby wziąć udział w badaniu, trzeba określić swoje miasto, zawód i poziom wynagrodzenia.